top of page
III edycja Design Inspire

19 maja 2021. ONLINE z Klubokawiarni Recepcja

Historie opowiedziane ruchem

Z Rafałem Solskim (John Weston Group) porozmawiamy o ciekawych historiach i storytelingu przy produkcji kreatywnych materiałów wideo.

 

Z Adamem Tunikowskim (Juice) porozmawiamy o tym, jakie znaczenie ma uważność na adaptację w procesie rozwoju studia oraz w procesie projektowym. Będzie też o sile eksperymentu na obydwu tych polach.

Nasi goście

Przed Wami...

DI × 03/1

 

Behind the illusion.

O tym jak tworzy się storytelling dla najsilniejszych marek

 

Rafał Solski

John Weston Group

Rafał Piotr Solski producent kreatywny i partner zarządzający agencji marketingu 360° John Weston Group (www.john-weston.com), absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi, uzyskał certyfikat Strategic Storytelling w Columbia Business School w Nowym Yorku, ukończył Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i Międzynarodowe Forum Fotografii “Kwadrat”. W latach 2011-2016 był wiceprezesem Towarzystwa im. Edyty Stein. Pracował m.in dla Volvo Group, Skanska, Agencji Mienia Wojskowego, Echo Investment, Sdi Media, PGF, Pelion, Urtica, Pharmalink, Fundacja Urtica Dzieciom, Teatr Pieśń Kozła, Bral School of Acting, 7R, Fresenius Medical Care, Bank Millennium, Kancelarii RYMARZ ZDORT. Stosuje swoją autorską metodą brandingową The Black Horse Method.

DI × 03/2

 

Adaptuj się albo giń 

 

Adam Tunikowski

CEO & współzałożyciel Juice  

Swoją przygodę z designem i brandingiem rozpoczął mając 15 lat, tworząc pierwsze projekty dla Icenter Poland oraz ID, których ówczesnymi klientami były takie marki jak Sony czy Amrest. W wieku 17 lat zamieszkał w Nowym Jorku, gdzie pracował dla Ink & Co. (obecnie DMA Limited, które współpracuje m.in. z Mercedes Benz, Wrangler, Lee czy North Face). W latach 2002-2005 współtworzył projekty dla DMA w Londynie, Sztokholmie, Paryżu i Wiedniu. Adam został również uznany przez magazyn „PRINT” za najbardziej wpływowego designera przed 30-tym rokiem życia.
W 2006 roku założył firmę, którą prowadzi do dziś. Juice to studio zajmujące się tworzeniem efektów specjalnych, animacji, postprodukcji i dźwięku. Portfolio Juice jest bogate w setki realizacji dla wielu marek, w tym z listy „Fortune 500”.

III edycja Design Inspire × 19.05.2021 

Historie opowiedziane ruchem

bottom of page