top of page
I edycja Design Inspire

13 styczeń 2021. ONLINE z Klubokawiarni Recepcja

Sztuka efektywnego
procesu projektowego

Z Marcinem Raczyńskim (Follow Vision) rozmawiamy o tym, jak odwrócić proces projektowy, zmieniając perspektywę i sam proces tworzenia z korzyścią dla projektu.

Z Wojtkiem Piotrowskim (Juice) rozmawiamy o problemie braku poprawności i słabej jakości w designie oraz roli społecznych konsultacji w fazie projektowej.

Nasi goście

Przed Wami...

DI × 01/1

 

Projektowanie od Z do A

 

Marcin Raczyński

Twórca agencji interaktywnej Follow Vision

Projektant z ponad 10-letnim doświadczeniem. Laureat wielu konkursów branżowych. Na co dzień zarządza i rozwija agencję interaktywną Follow Vision, która specjalizuje się m.in.: w obszarze: brandingu, digitalu, UX oraz kampaniach 360. Nadzoruje zespoły projektowe realizujące projekty dla znanych i rozpoznawalnych marek z Polski jak i rynków zagranicznych. Pasjonat nowych technologii oraz zwolennik minimalizmu w podejściu projektowym. 

DI × 01/2

 

Dlaczego nie pytamy

 

Wojtek Piotrowski

Współtwórca i Head of Design studia Juice  

Projektant komunikacji wizualnej, architekt informacji, współtwórca oraz head-of-design studia Juice. Blisko 20-letnie doświadczenie w branży kreatywnej i wydawniczej daje przewagę w podejmowaniu coraz trudniejszych wyzwań. Ma za sobą wyróżnienia i nagrody w dziedzinach projektowania komunikacji wizualnej i marketingowej. Mentor, kurator jednej wyjątkowej wystawy, wykładowca, zdeterminowany i bezkompromisowy juror. 

I edycja Design Inspire × 13.01.2021 

Sztuka efektywnego procesu projektowego

bottom of page